PXMBNI12RPF12APCM16
DigiKeyn tuotenumero
708-2198-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PXMBNI12RPF12APCM16
Kuvaus
CONN PLUG FMALE 12POS GOLD SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Naaraspistokkeet Juotostina
Kategoria
Päämateriaali
Metalli
Valm.
Kuoren materiaali
Messinki
Sarja
Kuoren pintakäsittely
Nikkeli
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Hopea
Liittimen tyyppi
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Napojen lukumäärä
12
Virtaluokitus (ampeeria)
1,5A
Kuoren koko - insertti
M12-12
Jänniteluokitus
30V
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko
Toimintalämpötila
-25°C – 80°C