PX0695/10/PC
DigiKeyn tuotenumero
PX0695/10/PC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PX0695/10/PC
Kuvaus
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PANEL
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PX0695/10/PC -mallit
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Pikakiinnike; Läpivientiaukko, Suorakulma
Terminointi
Juotostina
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 32,26mm x 24,77mm
Paneelin paksuus
0,039" (1,00mm)
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC