PX0580/63
PX0580/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0580/63
DigiKeyn tuotenumero
708-1340-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PX0580/63
Kuvaus
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Tarkka kuvaus
Tehon tuontiliittimet Vastake, Uroslehtiliittimet IEC 320-C14 Paneelikiinnitys, Laippa
EDA/CAD-mallit
PX0580/63 -mallit
Kategoria
Suodatintyyppi
Suodattamaton - kaupallinen
Valmistaja
Bulgin
Tilaa varokkeelle
No
Sarja
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Laippa
Terminointi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Kiinnitys etu- tai takapuolelle
Liittimen malli
IEC 320-C14
Paneelin aukon mitat
Vaihteleva koko
Liittimen tyyppi
Vastake, Uroslehtiliittimet
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Hyväksyjä
CSA, ENEC, UL, VDE
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC