PX0575/15/63
PX0575/15/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0575/15/63
DigiKeyn tuotenumero
708-1338-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PX0575/15/63
Kuvaus
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Tarkka kuvaus
Tehon tuontiliittimet Vastake, Uroslehtiliittimet IEC 320-C14 Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Kategoria
Suodatintyyppi
Suodattamaton - kaupallinen
Valmistaja
Bulgin
Tilaa varokkeelle
No
Sarja
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Terminointi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Osan tila
Aktiivinen
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 27,40mm x 19,80mm
Liittimen malli
IEC 320-C14
Paneelin paksuus
0,059" (1,50mm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Uroslehtiliittimet
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Hyväksyjä
CCC, CSA, ENEC, UL, VDE
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC