PX0413/12P/PC
DigiKeyn tuotenumero
708-1078-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PX0413/12P/PC
Kuvaus
CONN RCPT MALE 12POS GOLD SOLDER
Tarkka kuvaus
12 (teho) paikkaa pyöreä liitin Vastake, Urosnastat Juotostina
EDA/CAD-mallit
PX0413/12P/PC -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Sarja
Väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP68/IP69K - pölytiivis, vedenkestävä, vedenpitävä
Liittimen tyyppi
Ominaisuudet
UV-kestävä
Napojen lukumäärä
12 (teho)
Suojakuori
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Kiinnitysominaisuus
Väliseinä - etupuolen mutteri
Jänniteluokitus
50VAC/DC
Terminointi
Juotostina
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C