PF0033/15/63
PF0033/15/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0033/15/63
DigiKeyn tuotenumero
708-1334-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PF0033/15/63
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Terminointi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 27,30mm x 31,12mm
Liittimen tyyppi
Vastake, Uroslehtiliittimet - moduuli
Paneelin paksuus
0,059" (1,50mm)
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC