PF0030/63
PF0030/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0030/63
DigiKeyn tuotenumero
708-1458-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PF0030/63
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tehon tuontiliittimet Vastake, Uroslehtiliittimet - moduuli IEC 320-C14 Paneelikiinnitys, Laippa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PF0030/63 -mallit
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Laippa
Terminointi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 27,30mm x 31,12mm
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Hyväksyjä
CSA
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC