PF0030/48
DigiKeyn tuotenumero
PF0030/48-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PF0030/48
Kuvaus
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tehon tuontiliittimet Vastake, Uroslehtiliittimet - moduuli IEC 320-C14 Paneelikiinnitys, Laippa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PF0030/48 -mallit
Kategoria
Suodatintyyppi
Suodattamaton - kaupallinen
Valmistaja
Bulgin
Tilaa varokkeelle
Yes (Fuse Not Included)
Sarja
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Laippa
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
Pikaliitin - 0,189" (4,8mm)
Osan tila
Aktiivinen
Sulakkeen pidike, vedin
Ottoliitin sisältyy, Twin, varustettu sulakkeella
Liittimen malli
IEC 320-C14
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 27,30mm x 31,12mm
Liittimen tyyppi
Vastake, Uroslehtiliittimet - moduuli
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Hyväksyjä
CSA
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC