PF0016/30/63
DigiKeyn tuotenumero
PF0016/30/63-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PF0016/30/63
Kuvaus
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C18 PNL
Terminointi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Liittimen malli
IEC 320-C18
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 27,30mm x 31,12mm
Paneelin paksuus
0,118" (3,00mm)
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC