PF0011/20/63
PF0011/20/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0011/20/63
DigiKeyn tuotenumero
708-2587-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PF0011/20/63
Terminointi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 27,30mm x 31,12mm
Paneelin paksuus
0,079" (2,00mm)
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC