PF0011/15/48 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Bulgin
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Bulgin
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0011/15/48
DigiKeyn tuotenumero
PF0011/15/48-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PF0011/15/48
Kuvaus
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Terminointi
Pikaliitin - 0,189" (4,8mm)
Liittimen malli
IEC 320-C14
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 27,30mm x 31,12mm
Paneelin paksuus
0,059" (1,50mm)
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC