PF0002/63
DigiKeyn tuotenumero
708-2584-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PF0002/63
EDA/CAD-mallit
PF0002/63 -mallit
Terminointi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 27,30mm x 31,12mm
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC