PF0002/48 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Bulgin
Varastossa: 0
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0002/48
DigiKeyn tuotenumero
PF0002/48-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PF0002/48
EDA/CAD-mallit
PF0002/48 -mallit
Terminointi
Pikaliitin - 0,189" (4,8mm)
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 27,30mm x 31,12mm
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC