MPI002/28/BL
MPI002/28/BL
Bulgin and Arcoelectric Switches Available at Digi-Key
MPI002/28/BL
DigiKeyn tuotenumero
708-1321-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPI002/28/BL
Kuvaus
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet SPST-NO Ilkivallan torjunta, valaistu Paneelikiinnitys, Etuosa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MPI002/28/BL -mallit
Kategoria
Väri - aktuaattori/suojus
Hopea
Valm.
Valaistuksen tyyppi, väri
LED, Sininen
Pakkaustapa
Kaukalo
Valaistuksen jännite (nimellinen)
3,5VDC
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,110" (2,8mm)
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Etuosa
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP66 - pölytiivis, vedenkestävä
Tyyppi
Ilkivallan torjunta, valaistu
Ominaisuudet
Ruostumaton teräs
Piiri
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 19,20mm halk.
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C
Virtaluokitus (ampeeria)
50mA (DC)
Mekaaninen käyttöikä
750000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
24 V