EXP-0911/10/P
DigiKeyn tuotenumero
708-1471-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EXP-0911/10/P
Kuvaus
CONN PLUG MALE 10P NICKEL SCREW
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 (teho) paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Ruuvi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EXP-0911/10/P -mallit
Kategoria
Väri
Musta
Valm.
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP68 - pölytiivis, vedenpitävä
Sarja
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Takakuori, Liitosmutteri, UV-kestävä
Osan tila
Aktiivinen
Suojakuori
Liittimen tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
10A
Napojen lukumäärä
10 (teho)
Jänniteluokitus
250VAC/DC
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Kaapeliaukko
0,512" – 0,591" (13,00mm – 15,00mm)
Terminointi
Ruuvi
Toimintalämpötila
-20°C – 55°C