HSME-C120
DigiKeyn tuotenumero
516-3232-2-ND - Rullattu teippi (TR)
516-3232-1-ND - Cut Tape (CT)
516-3232-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSME-C120
Kuvaus
LED GREEN CLEAR CHIP SMD R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 572nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,1V 2-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HSME-C120 -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,1V
Valm.
Virta - testi
20mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katselukulma
155°
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Konfiguraatio
Standardi
Aallonpituus - huippu
570nm
Linssin väri
Väritön
Pakkaus / kotelo
2-SMD, ei johtoa
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
1,60mm pit. x 1,00mm lev.
Linssin malli
Suorakulma, yläosassa kupu
Korkeus (maks.)
0,60mm
Linssin koko
1,20mm x 0,60mm