HCPL-063A-500E
DigiKeyn tuotenumero
516-2475-2-ND - Rullattu teippi (TR)
516-2475-1-ND - Cut Tape (CT)
516-2475-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCPL-063A-500E
Tarkka kuvaus
Optoerottimet - logiikkalähtö 10MBd Avoin kollektori, Schottky, pingotettu 3750Vrms 2 kanavainen 1kV/µs CMTI 8-SO korkea
Nousu/laskuaika (tyyp.)
42ns, 12ns
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,3V
Virta - DC-myötävirta (If) (maks.)
10mA
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Yhteismuodon transienttien sieto (min.)
1kV/µs
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Virta - lähtö/kanava
50 mA