HCPL-0631-500E
DigiKeyn tuotenumero
516-1580-2-ND - Rullattu teippi (TR)
516-1580-1-ND - Cut Tape (CT)
516-1580-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCPL-0631-500E
Tarkka kuvaus
Optoerottimet - logiikkalähtö 10MBd Avoin kollektori, Schottky, pingotettu 3750Vrms 2 kanavainen 10kV/µs CMTI 8-SO korkea
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HCPL-0631-500E -mallit
Nousu/laskuaika (tyyp.)
24ns, 10ns
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,5V
Virta - DC-myötävirta (If) (maks.)
15mA
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Yhteismuodon transienttien sieto (min.)
10kV/µs
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Virta - lähtö/kanava
50 mA