HCPL-0630-500E
DigiKeyn tuotenumero
516-1487-2-ND - Rullattu teippi (TR)
516-1487-1-ND - Cut Tape (CT)
516-1487-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCPL-0630-500E
Kuvaus
OPTOISO 3.75KV 2CH OPEN COLL 8SO
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Optoerottimet - logiikkalähtö 10MBd Avoin kollektori, Schottky, pingotettu 3750Vrms 2 kanavainen 5kV/µs CMTI 8-SO korkea
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HCPL-0630-500E -mallit
Kategoria
Tiedonsiirtonopeus
10MBd
Valmistaja
Broadcom Limited
Etenemisviive tpLH / tpHL (maks.)
100ns, 100ns
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Nousu/laskuaika (tyyp.)
24ns, 10ns
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,5V
Kanavien lukumäärä
2
Virta - DC-myötävirta (If) (maks.)
15mA
Tulot - puoli 1/puoli 2
2/0
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
Jännite - erotus
3750Vrms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Yhteismuodon transienttien sieto (min.)
5kV/µs
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulon tyyppi
DC
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Lähdön tyyppi
Avoin kollektori, Schottky, pingotettu
Valmistajan laitepakkaus
8-SO korkea
Virta - lähtö/kanava
50 mA