ASMT-BG20-AS000
DigiKeyn tuotenumero
516-2673-2-ND - Rullattu teippi (TR)
516-2673-1-ND - Cut Tape (CT)
516-2673-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASMT-BG20-AS000
Kuvaus
LED GREEN CLEAR SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 569nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2V 1209 (3224 metrinen)
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2V
Valm.
Virta - testi
20mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katselukulma
15°
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Konfiguraatio
Standardi
Aallonpituus - huippu
565nm
Linssin väri
Väritön
Pakkaus / kotelo
1209 (3224 metrinen)
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Koko/mitat
3,20mm pit. x 2,40mm lev.
Millikandelaluokitus
Korkeus (maks.)
2,40mm
Linssin malli
Pyöreä, yläosassa kupu
Päätuotenumero
Linssin koko
1,80mm halk.