ALMD-CM2F-12002
DigiKeyn tuotenumero
516-ALMD-CM2F-12002TR-ND - Rullattu teippi (TR)
516-ALMD-CM2F-12002CT-ND - Cut Tape (CT)
516-ALMD-CM2F-12002DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALMD-CM2F-12002
Kuvaus
LED GREEN ROUND 4SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 525nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,8V 4-SMD, lokinsiipi
Kategoria
Katselukulma
23°
Valm.
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Aallonpituus - vallitseva
Osan tila
Aktiivinen
Aallonpituus - huippu
516nm
Väri
Pakkaus / kotelo
4-SMD, lokinsiipi
Linssin väri
Vihreä
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
4,20mm pit. x 4,20mm lev.
Linssin malli
Pyöreä, yläosassa kupu
Korkeus (maks.)
7,00mm
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,8V
Päätuotenumero
Virta - testi
20mA