ACPL-247-500E
DigiKeyn tuotenumero
516-2466-2-ND - Rullattu teippi (TR)
516-2466-1-ND - Cut Tape (CT)
516-2466-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACPL-247-500E
Kuvaus
OPTOISOLATOR 3KV 4CH TRANS 16-SO
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Optoerotin Transistori Lähtö 3000Vrms 4 kanavainen 16-SO
EDA/CAD-mallit
ACPL-247-500E -mallit
Kategoria
Lähdön tyyppi
Transistori
Valmistaja
Broadcom Limited
Jännite - lähtö (maks.)
80V
Digi-Reel®
Virta - lähtö/kanava
50mA
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,2V
Kanavien lukumäärä
4
Virta - DC-myötävirta (If) (maks.)
50 mA
Jännite - erotus
3000Vrms
Vce-saturaatio (maks.)
400mV
Virran siirtosuhde (min.)
100% @ 5mA
Toimintalämpötila
-55°C – 110°C
Virran siirtosuhde (maks.)
600% @ 5mA
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Käynnistys/sammutusaika (tyyp.)
3µs, 3µs
Pakkaus / kotelo
16-SOIC (0,173", 4,40mm leveys)