4N25-500E
DigiKeyn tuotenumero
516-3752-2-ND - Rullattu teippi (TR)
516-3752-1-ND - Cut Tape (CT)
516-3752-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4N25-500E
Kuvaus
OPTOISO 2.5KV TRANS W/BASE 6-SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Optoerotin Transistori ja kanta Lähtö 2500Vrms 1 kanavainen 6-SMD
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
4N25-500E -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö (maks.)
30V
Valmistaja
Broadcom Limited
Virta - lähtö/kanava
100mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,2V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - DC-myötävirta (If) (maks.)
80 mA
Kanavien lukumäärä
1
Vce-saturaatio (maks.)
500mV
Jännite - erotus
2500Vrms
Toimintalämpötila
-55°C – 100°C
Virran siirtosuhde (min.)
20% @ 10mA