VM800C43A-D
DigiKeyn tuotenumero
768-1200-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VM800C43A-D
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Resistiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategoria
Näytön diagonaalinen koko
4,3" (109,22mm)