ZV40K2220102NIR1HT
DigiKeyn tuotenumero
118-ZV40K2220102NIR1HTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-ZV40K2220102NIR1HTCT-ND - Cut Tape (CT)
118-ZV40K2220102NIR1HTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZV40K2220102NIR1HT
Kuvaus
VARISTOR 68V 1KA 2220
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
68 V 1 kA Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 2220 (5750 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
74.8 V
Valmistaja
Bourns Inc.
Virta - piikki
1 kA
Sarja
Energia
9,2J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
2200 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
40 V
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TA)
Maksimi DC-jännite
56 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
54.4 V
Pakkaus / kotelo
2220 (5750 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
68 V