TISP4250J3BJR-S
DigiKeyn tuotenumero
118-TISP4250J3BJR-STR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-TISP4250J3BJR-SCT-ND - Cut Tape (CT)
118-TISP4250J3BJR-SDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TISP4250J3BJR-S
Kuvaus
THYRISTOR 190V 800A DO-214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
190V Pois päältä 800 A Ipp ylijänniterajoitin tyristori DO-214AA, SMB
Kategoria
Virta - pito (Ih)
150 mA
Valmistaja
Bourns Inc.
Elementtien lukumäärä
1
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi
105pF
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - ylijännitesytytys
250V
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - estotila
190V
Valmistajan laitepakkaus
DO-214AA (SMB)
Virta - huippupulssi (8/20µs)
800 A
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
200 A