TC33X-2-202E
DigiKeyn tuotenumero
TC33X-202ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
TC33X-202ECT-ND - Cut Tape (CT)
TC33X-202EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TC33X-2-202E
Kuvaus
TRIMMER 2K OHM 0.15W J LEAD TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 kOhms 0,15W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TC33X-2-202E -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±250ppm/°C
Valmistaja
Bourns Inc.
Kierrosten lukumäärä
1.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Resistiivinen materiaali
Cermet
Kiinnitys pintaan
Resistanssi
2 kOhms
Terminointityyppi
J-johto
Teho (wattia)
0,15W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,150" x 0,142" pinta (3,80mm x 3,60mm)
Toleranssi
±25%