SRR7045-330M
DigiKeyn tuotenumero
SRR7045-330MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRR7045-330MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRR7045-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR7045-330M
Kuvaus
FIXED IND 33UH 1.6A 115 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.6 A 115mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SRR7045-330M -mallit
DC-resistanssi (DCR)
115mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
25 @ 2,52MHz
Taajuus - itseresonoiva
12MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,276" lev. (7,00mm x 7,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,189" (4,80mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1A