SRR7045-102M
DigiKeyn tuotenumero
SRR7045-102MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRR7045-102MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRR7045-102MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR7045-102M
Kuvaus
FIXED IND 1MH 330MA 2.4 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 mH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 330 mA 2,4Ohm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SRR7045-102M -mallit
DC-resistanssi (DCR)
2,4Ohm maks.
Sarja
Q taajuudella
90 @ 252kHz
Taajuus - itseresonoiva
2,2MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,276" lev. (7,00mm x 7,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,189" (4,80mm)
Virta - saturaatio (Isat)
160mA