SRR7032-471M
DigiKeyn tuotenumero
SRR7032-471MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRR7032-471MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRR7032-471MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR7032-471M
Kuvaus
FIXED IND 470UH 200MA 2.4 OHM
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 200 mA 2,4Ohm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SRR7032-471M -mallit
DC-resistanssi (DCR)
2,4Ohm maks.
Sarja
Q taajuudella
34 @ 796kHz
Taajuus - itseresonoiva
5,1MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,276" lev. (7,00mm x 7,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,134" (3,40mm)
Virta - saturaatio (Isat)
200mA