SRR7032-102M
DigiKeyn tuotenumero
SRR7032-102MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRR7032-102MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRR7032-102MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR7032-102M
Kuvaus
FIXED IND 1MH 150MA 5.4 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 mH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 150 mA 5,4Ohm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SRR7032-102M -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
5,4Ohm maks.
Sarja
Q taajuudella
120 @ 252kHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
3,1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,276" lev. (7,00mm x 7,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,134" (3,40mm)
Virta - saturaatio (Isat)
140mA