SRR6028-5R0Y
DigiKeyn tuotenumero
118-SRR6028-5R0YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRR6028-5R0YCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRR6028-5R0YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR6028-5R0Y
Kuvaus
FIXED IND 5UH 2.4A 36 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 2.4 A 36mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SRR6028-5R0Y -mallit
DC-resistanssi (DCR)
36mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
7,5 @ 7,96MHz
Taajuus - itseresonoiva
38MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±30%
Koko/mitat
0,268" pit. x 0,268" lev. (6,80mm x 6,80mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
2,1A