SRR4028-3R9Y
DigiKeyn tuotenumero
118-SRR4028-3R9YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRR4028-3R9YCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRR4028-3R9YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR4028-3R9Y
Kuvaus
FIXED IND 3.9UH 1.72A 60 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.9 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.72 A 60mOhm maks. 1919 (4848 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SRR4028-3R9Y -mallit
DC-resistanssi (DCR)
60mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
8,58 @ 7,96MHz
Taajuus - itseresonoiva
56MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Pakkaus / kotelo
1919 (4848 metrinen)
Toleranssi
±30%
Koko/mitat
0,189" pit. x 0,189" lev. (4,80mm x 4,80mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,5A