SRR1280A-101M
DigiKeyn tuotenumero
SRR1280A-101MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRR1280A-101MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRR1280A-101MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR1280A-101M
Kuvaus
FIXED IND 100UH 2.1A 150 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µH Suojattu Induktori 2.1 A 150mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SRR1280A-101M -mallit
Kategoria
Q taajuudella
18 @ 796kHz
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
4,5MHz
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
1 kHz
Toleranssi
±20%
Valmistajan laitepakkaus
1280
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
2A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,315" (8,00mm)
Suojakuori
Suojattu
Päätuotenumero
DC-resistanssi (DCR)
150mOhm maks.