SRR1280-120M
DigiKeyn tuotenumero
SRR1280-120MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRR1280-120MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRR1280-120MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR1280-120M
Kuvaus
FIXED IND 12UH 5.6A 28 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 5.6 A 28mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SRR1280-120M -mallit
DC-resistanssi (DCR)
28mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
26 @ 2,52MHz
Taajuus - itseresonoiva
15MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,315" (8,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
6,6A