SRR1260A-470M
DigiKeyn tuotenumero
SRR1260A-470MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRR1260A-470MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRR1260A-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR1260A-470M
Kuvaus
FIXED IND 47UH 2.6A 86 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 2.6 A 86mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SRR1260A-470M -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
86mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
22 @ 2,52MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
7,63MHz
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
1 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,256" (6,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
2,5A