SRR1260-151K
DigiKeyn tuotenumero
SRR1260-151KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRR1260-151KCT-ND - Cut Tape (CT)
SRR1260-151KDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR1260-151K
Kuvaus
FIXED IND 150UH 1.55A 260 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.55 A 260mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SRR1260-151K -mallit
DC-resistanssi (DCR)
260mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
20 @ 796kHz
Taajuus - itseresonoiva
5MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,256" (6,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,55A