SRR1240-470M
DigiKeyn tuotenumero
SRR1240-470MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRR1240-470MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRR1240-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR1240-470M
Kuvaus
FIXED IND 47UH 2A 135 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 2 A 135mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SRR1240-470M -mallit
DC-resistanssi (DCR)
135mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
19 @ 2,52MHz
Taajuus - itseresonoiva
13MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,8A