SRR1050HA-151Y
DigiKeyn tuotenumero
118-SRR1050HA-151YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRR1050HA-151YCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR1050HA-151Y
Kuvaus
FIXED IND 150UH 1.1A 370 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.1 A 370mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
370mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
3,6MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±30%
Koko/mitat
0,402" pit. x 0,394" lev. (10,20mm x 10,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,201" (5,10mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,12A