SRR1005-151K | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SRR1005-151K |
Kuvaus | FIXED IND 150UH 550MA 520 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 25 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 150 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 550 mA 520mOhm maks. Epästandardi |
EDA/CAD-mallit | SRR1005-151K -mallit |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 520mOhm maks. |
Sarja | Q taajuudella 28 @ 796kHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Taajuus - itseresonoiva 6,2MHz |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Induktanssitaajuus - testi 1 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±10% | Koko/mitat 0,500" pit. x 0,394" lev. (12,70mm x 10,00mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,205" (5,20mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 660mA | Päätuotenumero |