SRR1005-151K
DigiKeyn tuotenumero
118-SRR1005-151KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRR1005-151KCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRR1005-151KDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR1005-151K
Kuvaus
FIXED IND 150UH 550MA 520 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 550 mA 520mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SRR1005-151K -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
520mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
28 @ 796kHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
6,2MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
1 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,500" pit. x 0,394" lev. (12,70mm x 10,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,205" (5,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
660mA