SRP7028A-4R7M
DigiKeyn tuotenumero
SRP7028A-4R7MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRP7028A-4R7MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRP7028A-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP7028A-4R7M
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 5.5 A 40mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SRP7028A-4R7M -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
40mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
20 @ 100kHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
21MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,260" lev. (7,30mm x 6,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
10A