SRP3212A-1R0M
DigiKeyn tuotenumero
118-SRP3212A-1R0MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRP3212A-1R0MCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRP3212A-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP3212A-1R0M
Kuvaus
FIXED IND 1UH 5.5A 32 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Induktori 5.5 A 32mOhm maks. 1210 (3225 metrinen) Litteä johto
Kategoria
Q taajuudella
5 @ 100kHz
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
63MHz
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Ominaisuudet
Litteä johto
Induktanssi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±20%
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
6,5A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Suojakuori
Suojattu
Päätuotenumero
DC-resistanssi (DCR)
32mOhm maks.