SRP3012TA-6R8M
DigiKeyn tuotenumero
SRP3012TA-6R8MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRP3012TA-6R8MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRP3012TA-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP3012TA-6R8M
Kuvaus
FIXED IND 6.8UH 1.4A 400 MOHM
Tarkka kuvaus
6.8 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.4 A 400mOhm maks. 2-SMD
EDA/CAD-mallit
SRP3012TA-6R8M -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
400mOhm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
29MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,126" lev. (3,50mm x 3,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
2A