SRP3012TA-5R6M
DigiKeyn tuotenumero
SRP3012TA-5R6MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRP3012TA-5R6MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRP3012TA-5R6MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP3012TA-5R6M
Kuvaus
FIXED IND 5.6UH 1.5A 360 MOHM
Tarkka kuvaus
5.6 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.5 A 360mOhm maks. 2-SMD
EDA/CAD-mallit
SRP3012TA-5R6M -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
360mOhm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
32MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,126" lev. (3,50mm x 3,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
2,2A