SRP3012TA-2R2M
DigiKeyn tuotenumero
SRP3012TA-2R2MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRP3012TA-2R2MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRP3012TA-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP3012TA-2R2M
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 2.7A 115 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 2.7 A 115mOhm maks. 2-SMD
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SRP3012TA-2R2M -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
115mOhm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
45MHz
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
2-SMD
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,126" lev. (3,50mm x 3,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
3,4A