SRP1265A-330M
DigiKeyn tuotenumero
SRP1265A-330MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRP1265A-330MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRP1265A-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP1265A-330M
Kuvaus
FIXED IND 33UH 8A 58 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 8 A 58mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SRP1265A-330M -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
58mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
20 @ 100kHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
5MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,531" pit. x 0,492" lev. (13,50mm x 12,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,252" (6,40mm)
Virta - saturaatio (Isat)
11A