SRP1245A-4R7M | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SRP1245A-4R7M |
Kuvaus | FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 12 A 15mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SRP1245A-4R7M -mallit |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) 15mOhm maks. |
Valm. | Q taajuudella 20 @ 100kHz |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 15MHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokitukset AEC-Q200 |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 150°C |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,531" pit. x 0,492" lev. (13,50mm x 12,50mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,197" (5,00mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 27A | Päätuotenumero |