SRP1038CC-330M | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SRP1038CC-330M |
Kuvaus | FIXED IND 33UH 4A 112 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 27 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 33 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 4 A 112mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 6A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 112mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Taajuus - itseresonoiva 6MHz |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Tyyppi Kierresuojattu | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,433" pit. x 0,394" lev. (11,00mm x 10,00mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,157" (4,00mm) |