SRP1038AA-3R3M | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SRP1038AA-3R3M |
Kuvaus | FIXED IND 3.3UH 11A 11.8 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 27 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 3.3 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 11 A 11,8mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 11,8mOhm maks. |
Sarja | Q taajuudella 15 @ 100kHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Taajuus - itseresonoiva 20MHz |
Osan tila Aktiivinen | Luokitukset AEC-Q200 |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Materiaali - ydin | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Induktanssi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Toleranssi ±20% | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Virtaluokitus (ampeeria) | Koko/mitat 0,433" pit. x 0,394" lev. (11,00mm x 10,00mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 17,5A | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,157" (4,00mm) |